התחרות

התחרות

תחרות החליל הבינלאומית הישראלית מאורגנת על ידי המרכז למוסיקה גליל (ע"ר) בשיתוף עם התזמורת הקאמרית הישראלית. התחרות נוסדה על ידי המנצחת  עדה פלג  ומטרותיה הן להעניק לחלילנים צעירים מרחבי העולם הזדמנות להשיק קריירה בינלאומית ובמקביל  לטפח חברויות וחילופי תרבות באמצעות מוסיקה.

בשנת 2020 תיגוג התחרות שני  עשורים  והיא ביססה עצמה כאחת מתחרויות החליל המובילות  בעולם. הרמה המקצועית והאמנותית הגבוהה של התחרות באה לידי ביטוי בבחירת פאנל של שופטים הכולל מוזיקאים בינלאומיים בעלי מוניטין מהארץ ומהעולם, בבחירת רפרטואר מאתגר הכולל יצירות מופת מהרפרטואר המסורתי וכן יצירות המוזמנות במיוחד עבור התחרות, ובהקפדה על רמתם הגבוהה של כל המתחרים.

בשנים שבין התחרויות אנו מקיימים פעילויות נרחבות לקידום הזוכים ולקידום התחרות. בשנים האחרונות קיימנו קונצרטים בלונדון, בפילדלפיה, בבולטימור, בפריז ובתל-אביב, וכן אירחנו אמנים בינלאומיים מובילים כגון סר ג'יימס גאלווי, יוסי ארנהיים, רפאל טראזני, גוליאנג האן, אנדרס אדוריאן ועוד.


×

הצהרת נגישות

אתר זה נבדק ונמצא נגיש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA. הנחיות הנגישות מבהירות כיצד ליצור תכני אינטרנט נגישים לאנשים עם מוגבלות. עמידה בהנחיות הנגישות מסייעת להפוך את האינטרנט לנגיש וידידות לכל בני האדם.

אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות. אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל.

רמת הנגישות באתר: